پانل های خورشیدی-آرانیرو-برق خورشیدی-نیروگاه خورشیدی-

چرا باید در پانل های خورشیدی سرمایه گذاری کنید؟

سرمایه گذاری در پانل های خورشیدی به تازگی به طور فزاینده ای محبوب شده است و انتظار می رود این روند در سال های آینده قوی تر شود. اضافه کردن پانل های خورشیدی به خانه یا کسب و کار شما نه تنها به مزایای زیست محیطی اشاره دارد، بلکه ارزش اموال خود را نیز اضافه می کند. علاوه بر این، از دیدگاه بلندمدت، سرمایه گذاری در پانل های خورشیدی، یک سرمایه گذاری مالی محسوب می شود.

اگر شما علاقه مند به گرفتن قیمت دقیق سیستم پانل های خورشیدی خود هستید، می توانیم با ارائه پیشنهادات رایگان و بدون تعهد به شما کمک کنیم . میتوانید با ما تماس بگیرید اگر می خواهید ایده کلی قیمت سرمایه گذاری در پانل های خورشیدی داشته باشید، اطلاعات زیر مفید میباشد .

پانل های خورشیدی-برق خورشیدی-آرانیرو

هزینه پانل های خورشیدی

از آنجایی که امروزه تعداد روزافزون پانل های خورشیدی در حال افزایش است، طبیعی است که در چندین جنبه متفاوت باشند. یکی از آنها قیمت مختلف پانل های خورشیدی است که در میان عوامل دیگر، در تولید کننده و نوع پانل بستگی دارد. بسته به مواد ترکیب و پیشرفت تکنولوژیکی، قیمت سیستم های پانل های ممکن است بالاتر یا پایین تر باشد.
مزیت هزینه برای نصب سیستم های پانل های خورشیدی در یک خانواده، افزایش ارزش اموال است و ساخت منظومه شمسی در بلندمدت سرمایه ای عالی است، حتی اگر خانه در بعضی نقاط فروخته شود. افزایش ارزش اموال بستگی به اندازه سیستم انتخاب شده و قدرت تولیدش دارد. همانطور که سیستم های بزرگتر استقلال انرژی را تضمین می کنند، بیشترین مقدار خانه را تحت تاثیر قرار می دهند.

انواع مختلف سیستم پانل های خورشیدی

سیستم های چندگانه پانل های خورشیدی در حال حاضر در بازار تجارتی وجود دارد. سیستم های مختلف بر اساس نیاز فردی و اندازه خانوار انتخاب می شوند. خروجی قدرت این سیستم ها متفاوت است: 1kWh تولید حدود 850 کیلووات ساعت در سال در حالی که سیستم پانل 6 کیلووات ساعت در سال تولید 6000 کیلووات ساعت دارد. علاوه بر این، سیستم های بزرگتر نیز نیاز به نصب فضای سقف بیشتری برای نصب دارند (برای مثال، سیستم پانل 6 کیلووات ساعت نیاز به حداقل 32 مترمربع فضا دارد).

چگونه پانل های خورشیدی روی سقف قرار می گیرند؟

پانل های خورشیدی در کد ساختمان به عنوان «اجزای و پوشش» طبقه بندی می شوند و در نتیجه باید کاملا با ساختار ساختمان هماهنگ شوند.
این به این معنی است که محصولاتی که برای نصب پانل های خورشیدی استفاده می شود به رفورم ها متصل هستند و برای کار با نیروهای و محیط زیست مانند سقف طراحی شده اند.

عوامل در نظر گرفتن در نصب پانل های خورشیدی:

در طول دهه گذشته، تعدادی از محصولات طراحی شده اند تا پانل های خورشیدی را به یک ساختمان متصل نمایند. اما انتخاب محصول صحیح به عوامل محلی و خاص مانند سبک آب و هوا و سقف بستگی دارد.

چه چیزی در یک سیستم پانل خورشیدی نصب شده است؟

سیستم های نصب و راه اندازی پانل های خورشیدی از سه بخش تشکیل شده است: (1) پیاده رو های سقف (2) نصب ریل ها (3) گیره های مودم.

هر یک از این اجزا می تواند بر حسب اندازه، وزن و مواد متفاوت باشد، بنابراین تولید کنندگان معمولا اطلاعات دقیق را برای کمک به انتخاب مولفه ها و طراحی سیستم فراهم می کنند.

برخی از تولیدکنندگان حتی برای طراحی و برنامه ریزی، ابزار طراحی آنلاین رایگان را ارائه می دهند.

پیاده رو های سقف

پیاده روهای سقف پایه و پایه ای از هر آرایه خورشیدی است. تعدادی از انواع مختلف و سبک پیوستگی خورشیدی وجود دارد که هر کدام برای مواد مخصوص سقف ساخته شده اند.

لبه های آسفالت ترکیب شده از مواد بامبلی رایج ترین که در ایالات متحده است. تعدادی از محصولات ساختاری  ضد آب هستند. این محصولات “یکپارچه” کمک می کند تا زمان و هزینه مربوط به نصب پیوست های سقف را کاهش دهد.

از طرف دیگر، سقف های کاشی و شن و ماسه نیاز به محصولات پیچیده تر با روش های نصب و راه اندازی کارهای سنگین تری دارند. این چالش ها بواسطه این واقعیت است که کاشی ها شکننده هستند و می توانند با دقت مورد استفاده قرار گیرند.

صاحبان خانه با این نوع سقف باید هنگام دریافت پیشنهادات از نصب کننده های خورشیدی انتظار داشته باشند هزینه های کمی بالاتر را پرداخت کنند. همچنین، پیش از وقت بحث در مورد چگونگی نصب برنامه ای برای جلوگیری از آسیب به کاشی ها یا جایگزینی آنها در صورتی که آسیب رخ دهد، ایده خوبی است.

 نصب ریل ها

ریل های نصب شده خورشیدی معمولا از آلومینیوم ساخته شده اند. آلومینیوم قوی، سبک وزن و مقاوم در برابر خوردگی است، و این یک ماده عالی برای ساخت و ساز در پشت بام است.

آنها لایه محافظتی روی سطح خود برای جلوگیری از آسیب یا خوردگی سطحی دارند. این ویژگی باعث جلوگیری از ایجاد اکسید روی سطح آلومینیوم می شود که ظاهر تمیز را در آینده افزایش می دهد. جلوگیری از این ساختار نیز کلید تضمین نگهداری آینده آرایه خورشیدی است آسان و بدون هیچ زحمتی.

آنودایزگی بسته به اولویت های زیباشناختی مشتری در “روشن” (نقره ای) یا “سیاه” موجود است. خطوط با پایان کارخانه، آنودایز نیستند و برای مناطق خشک، غیر دریایی و غیر صنعتی مانند خشکی جنوب غربی مناسب هستند.

تولید کنندگان اغلب بیش از یک نوع راه آهن نصب را ارائه می دهند. اندازه های مختلف برای اداره کردن باد و برف طراحی شده اند.

یک راه آهن بزرگ و سنگین، همیشه قدرت ساختاری کافی را ارائه می دهد، اما ممکن است گران تر از ضرورت باشد. اغلب راه آهن متوسط ​​یا سبک وزن، بیش از اندازه کافی برای سازه های کوهستانی را فراهم می کند، در حالیکه هزینه و وزن مواد روی سقف را به حداقل می رساند.

گیره های مودم

بیشتر گیره ها به عنوان گیره های “بالا به پایین” شناخته می شوند، زیرا سطح بالای ماژول خورشیدی را به یک شیار در راه آهن نصب می کنند که از ماژول زیر پشتیبانی می کند. این گیره ها بسیار امن هستند، در حالی که سریع نصب می شوند و تعمیر و نگهداری در آینده آسان می شود.

طرح های جدیدتر از گیره های بالا به پایین شامل دندان هایی است که در فریم ماژول نیش می زنند. این دندان ها در واقع یک اتصال زمینی به ماژول را ایجاد می کنند که یک اندازه گیری اضافی از ایمنی الکتریکی برای نصب خورشید را فراهم می کند.

پانل های خورشیدی-آرانیرو-برق خورشیدی-نیروگاه خورشیدی-

مزایای سرمایه گذاری پانل های خورشیدی

  • پس انداز
    هنگام خرید یک سیستم پانل های خورشیدی، صاحب خانه ممکن است سرمایه خود را در چند سال بهبود دهد، البته بسته به اندازه سیستم و انرژی تولیدشده. پس از آن، برای زندگی باقی مانده از پانل های خورشیدی، می توان گفت که انرژی آزاد تولید می شود. برخی از سیستم های پانل های خورشیدی انرژی کافی برای نگهداری یک کل خانه را ایجاد می کنند، بنابراین این منبع منحصر به فرد انرژی است.پانل های خورشیدی می توانند مقدار قابل توجهی از انرژی را با توجه به شرایط آب و هوایی مختلف که در آن نصب می شوند تولید کنند. موقعیت سیستم یکی از عوامل مهم در بهره مندی از کارآمدترین تولید انرژی است.
  • تعمیر و نگهداری کم
    در حالی که نصب سیستم های پانل های خورشیدی یک سرمایه گذاری نسبتا گران است، مدیریت این سیستم ها بیش از حد مجاز نیست. طول عمر پانل ها ی خورشیدی، که بین 25 تا 40 سال و بالاتر است، هزینه های تعمیر و نگهداری به حداقل می رسد. با این وجود، مهم است که هنگام نصب آنها، موقعیت مطلوب را تعیین کرده و اجازه دهید پانل های خورشیدی طول عمر طولانی خود را به همان اندازه کارآمد داشته باشند.
  • فروش انرژی
    سیستم های پانل های خورشیدی به طور مداوم انرژی را از خورشید استفاده می کنند، اگر شرایط خارجی آنها را قادر به انجام این کار می کنند. در مورد انرژی بیش از حد، این به هدر نمی رود، بلکه می تواند به جای آن به شبکه ملی فروخته شود. این باعث می شود که سیستم های پانل های خورشیدی سرمایه گذاری بلندمدت سودمند باشد زیرا نه تنها تقاضای انرژی خانوار تقریبا تحت پوشش است، بلکه سود حاصل از فروش انرژی اضافی به شبکه نیز می تواند حاصل شود.

 

Rate this post
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =