Jiadele JDL-TF15-581.8
اگر تمایل دارید مقام نمایندگی آرا نیرو را در شهر خودتان به عهده بگیرید، با ما در تماس باشید.
برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید
تلفن تماس: 02122820148
اینستاگرام آرانیرو: Araniroo
نمونه کارها
  • frontviewofasmartphonewi 2467731 1 36x36 - خانه هوشمندخانه هوشمندآبان ۲۲, ۱۳۹۶ - ۲:۰۱ ب٫ظ
  • استخر خورشیدیاستخر خورشیدیآبان ۲۲, ۱۳۹۶ - ۱:۲۸ ب٫ظ
  • نیروگاه خورشیدینیروگاه خورشیدیآذر ۲۵, ۱۳۹۰ - ۱:۰۶ ق٫ظ
محصولات
ویژگی ها و قابلیت های آبگرمکن خورشیدی جیادل (Jiadele) عبارتند از:
  • لایه داخلی تانکر آب ضد زنگ می باشد
  • ماده به کار رفته برای عایق کاری پلی یورتان به ضخامت 50mm
  • کارایی تمام اتوماتیک با کنترلر هوشمند
  •  امکان تامین سالیانه %70 انرژی مورد نیاز گرمایش
دریافت کاتالوگ
  • توضیحات تکمیلی
  • نظرات (0)
توضیحات تکمیلی
مدل
JDL-HP24-58/1.8
ظرفیت
وزن
70 کیلوگرم
لایه داخلی مخزن
استیل ضد زنگ SUS304 به ضخامت 1.4mm
پایه
استیل با صفحه گالوانیزه شده با پوشش پلاستیک الکترو استاتیک به ضخامت 1.5mm
لوله تحت خلاء
QB-AL-SS/CU
لایه بیرونی مخزن
استیل با پوشش گالوانیزه 0.31mm