آلمان تولید انرژی خود را ۵ درصد افزایش خواهد داد

آلمان تولید انرژی خود را ۵ درصد افزایش خواهد داد - آلمان تولید انرژی خود را ۵ درصد افزایش خواهد داد‎

صدر اعظم کشور آلمان آنگلا مرکل گفت قرار است به منظور پیشرفت انرژی سبز، در سه سال آینده مزایده بیشتری برگزار کند. تا این صنعت به سازندگان توربین های آبی مشکل وارد نکرده و به اهداف انرژی سبز لطمه ای وارد نشود.

معاون وزیر اقتصاد و انرژی، توماس باریس، در مصاحبه‌ای که روز چهارشنبه در برلین برگزار شده بود گفت: کشور آلمان احتمالا ۵ درصد ظرفیت نیروگاه های تولید انرژی سبز خود را در سال‌های آتی افزایش خواهد داد و ظرفیت کلی پیش‌بینی‌ شده که در اواخر دهه آینده تا ۲۰ گیگاوات را به ارمغان خواهد آورد.

لابی صنعت که نمایندگی شرکت‌ ها را از جمله زیمنس را به عهده دارد، فعالیت خود را در زمینه نمایندگی این شرکت جهت افزایش مناقصات به تعویق انداخت.

باریس ادامه داد و گفت: که تقویت ظرفیت نیروگاه ها یک گام عملی برای کمک به توان دستیابی به هداف سبز و انرژی پاک است ” افزود که دولت برلین احتمالا جزئیات بیشتری را در ماه آینده اعلام خواهد کرد.

آلمان تنها دو مزایده نیروگاه بادی دریایی را در سال ۲۰۱۷ در دو سال پیش برگزار کرده‌است. که در هر دو مناقصه، ظرفیت را به وسیله سرمایه گذارانی که پیشنهاد ساخت نیروگاه ها را داده بودند، برنده مناقصه شدند. نتایج این صنعت باعث تحریک صنعت تولید انرژی شد، و حزب مخالف از جمله طرفداران محیط ‌زیست خواستار ساخت سریع ‌تر توان این انرژی شدند، و بهره ‌برداری از آن را رقابت توان انرژی نامیدند.


Attachments area
Rate this post