ساخت توربین آبی مقیاس کوچک

ساخت توربین آبی مقیاس کوچک - ساخت توربین آبی مقیاس کوچک

بطور کلی این توربین میتواند نیاز متوسط یک خانواده را که در مجاورت رودخانه زندگی می کنند را برطرف نماید.

در حالی که تیغه های بزرگتر پتانسیل ارائه قدرت بیشتری را دارند که طبعا به اندازه مطلوب خود توربین و اندازه و عرض و سرعت آب رودخانه که در آن قرار می گیرد بستگی دارد.

به همین دلیل، Ibasei بعد از بررسی رودخانه، محلی که توربین باید در آن قرار داده شود بر اساس سفارش هر مشتری ساخته و نصب می گردد.

این شرکت در حال حاضر در مرحله توسعه و تست نهایی محصول خود می باشد و امیدوار است تا Cappa برای خرید در سال 2013 در دسترس باشد.در مدل 250 W انتظار می رود که هزینه آن در حدود یک ماشین کامپکت قیمت گذاری گردد.

توربین آبی در مقیاس کوچک Cappa Ibasei که بسیار کامل تر و مدرن تر می باشد ساخته شده است.همانطور که مشاهده میشود کارایی این توربین از نظر بازده بسیار بالا خواهد بود و ساختن آن هم دور از دسترس نخواهد بود.

به طور کلی نیروی برق آبی گسترده ترین شکل استفاده از انرژی های تجدیدپذیر در سراسر جهان می باشد، این نوع نیروگاه ها در مقیاس بزرگ در اطراف سدهای عظیم احداث می گردند .

شرکت ژاپنیIbasei بدون نیازبه ساخت یک سد با استفاده از ژنراتور برق آبی – یک سیستم کامپکت طراحی کرده است که می توان آن رادر مسیریک رودخانه یا آبراه می تواند نصب گردد.

طرح اصلی Cappa چیز جدیدی نیست – پره چرخش جریان آب برای چرخاندن یک دینام، که برای تولید برق استفاده می گردد. با این حال، ویژگی دریچه ها طوری طراحی شده است که برای افزایش راندمان دینام در نقطه ای نصب گردد که در آن آب بیشتری از مسیر پره ها عبور کند، در نتیجه خروجی الکتریکی دینام افزایش می یابد.

به گزارش “برق نیوز” سخنگوی شرکت در DigInfo می گوید که جریان آب با سرعتm / s) 2 ) و (6.5 فوت / ثانیه) برای تولید 250W برق کافیست، در حالی که ترکیب پنج واحد با هم حدود 1 کیلو وات تولیددارد، این واحد با تولید ولتاژ 100 V AC برق در فرکانس50/60 هرتز دارد، به طوری که می توان آن را به لوازم برقی (ژاپنی) کهاستفاده می شود، متصل نمود.آپ تایم تقریبا 100 درصد است. و ۱۰۰ درصد نیز برگشت پذیر خواهد بود.

Rate this post